logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
3.7 /10
دانلود فیلم منطقه مرده دوبله فارسی Dead Zone 2022
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Dead Zone 2022 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی منطقه مرده ۲۰۲۲ با کیفیت عالی

دانلود فیلم منطقه مرده دوبله فارسی Dead Zone 2022
دانلود فیلم منطقه مرده دوبله فارسی Dead Zone 2022

منطقه مرده یک فیلم اکشن و ترسناک علمی-تخیلی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ است که در مورد سربازان نخبه ای است که باید با انبوهی از تشعشعات جهش یافته مبارزه کنند.

به کارگردانی هنک براکستان (Snake Outta Compton; Unnatural; Chemical Peel; Blood Effects) بر اساس فیلمنامه ای نوشته مایکل کلاگ و تیم اوگلتری و داستانی از تهیه کنندگان مشترک جفری گیلز و مایکل لوری. همچنین توسط Arielle Brachfeld (سربازان اژدها) و تارکان دوسپیل (Jurassic Hunt) تهیه شده است.

مایکل جی وایت، چاد مایکل کالینز، جف فاهی، آنتون توربرت، ویتنی نیلسن، جیمز مارکهام هال جونیور، تارکان دوسپیل و جی.
برای جلوگیری از فروپاشی بشریت، یک تیم زبده از سربازان باید به یک شهر مسموم با تشعشعات فرود آیند و با استفاده از زره‌ها و سلاح‌های پیشرفته، ماموریت پنهان کاری نهایی را انجام دهند…

«اگر زامبی‌ها، مایکل جی وایت، لباس‌های Halo، Greenscreen، Starship Troopers، Resident Evil، زامبی‌های بیشتر، عنوانی که قبلاً استفاده شده بود، گرافیک‌های Iron Man و Jeff Fahey را بگیریم و همه آنها را در مخلوط کن بریزیم، چه می‌شود؟ خب، صادقانه بگویم، طعم بسیار خوبی خواهد داشت. من عاشق منطقه مرده بودم…

با توجه به بودجه‌اش، منطقه مرده اکشن مناسبی را ارائه می‌کند، زیرا بازیگران سعی می‌کنند از تبدیل شدن به وعده غذایی بعدی موجود اجتناب کنند. این موجود به اندازه کافی بد به نظر می رسد، اما آرواره های سفت و بدون حرکت آن کمتر از آن متقاعد کننده هستند. در حالی که می‌توان از برخی از ویژگی‌های عجیب‌تر فیلم‌های دیگر برکستون استفاده کرد، اما در نهایت Dead Zone به یک ساعت لذت‌بخش تبدیل می‌شود.

ام‌جی‌و و چاد مایکل کالینز در نقش‌هایشان احساس درستی داشتند، اما چیز زیادی در منطقه مرده وجود نداشت. فقط POV شات بعد از POV شات از آنها در حال صحبت کردن در صفحه نمایش. من فیلم های زامبی ام را با حجم عظیمی از مرگ و نابودی دوست دارم. یک تیم نظامی نخبه را پرتاب کنید و باید آتش بازی جدی انجام می شد. متأسفانه، این یکی این کار را برای من انجام نداد.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم منطقه مرده دوبله فارسی Dead Zone 2022

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.