logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم عملیات محموله کریسمس دوبله فارسی Operation Christmas Drop 2020
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Operation Christmas Drop 2020 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم عملیات محموله کریسمس ۲۰۲۰ با کیفیت عالی

دانلود فیلم عملیات محموله کریسمس دوبله فارسی Operation Christmas Drop 2020
دانلود فیلم عملیات محموله کریسمس دوبله فارسی Operation Christmas Drop 2020

عملیات کریسمس رها کردن (به انگلیسی: Operation Christmas Drop) یک فیلم کمدی رمانتیک کریسمس در آمریکا در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی مارتین وود از فیلمنامه ای از گرگ روسن و برایان سویر است. در این فیلم کات گراهام و الکساندر لودویگ بازی می کنند و براساس مأموریت انسانی واقعی Operation Christmas Drop نیروی هوایی ایالات متحده ساخته شده است.

این فیلم در ۵ نوامبر سال ۲۰۲۰ توسط نتفلیکس اکران شد.

اریکا دستیار کنگره در واشنگتن دی سی است. وی وظیفه تحقیق در مورد پایگاه نیروی هوایی آمریکا در گوام را دارد و قصد دارد دلیلی برای پیشنهاد تعطیلی آن پیدا کند. اندرو یک کاپیتان نیروی هوایی است ، و او انتخاب شده است تا او را در اطراف پایگاه USAF نشان دهد و او را متقاعد کند که باید باز بماند.

این پایگاه رسم سالانه حمل و نقل هوایی کالا به جزایر کوچک میکرونزی برای کریسمس است. اندرو اریکا را در اطراف پایگاه و جزایر مختلف نشان می دهد و نشان می دهد که این سنت ارزشمند است و پایگاه نباید بسته شود. عاشقانه های بین اریکا و اندرو در این حوادث شکوفا می شود.

در میان تخیل جبران برآورده شدن آرزوها ، در اینجا یک چیز واقعی وجود دارد. این عنوان به یک مأموریت واقعی نظامی اشاره دارد ، یک سنت سالانه کریسمس از سال ۱۹۵۲ ، به موجب آن نیروی هوایی ایالات متحده جعبه های زیادی از مواد ضروری و هدایا را به جوامع محروم در میکرونزی منتقل می کند. یک پروژه بشردوستانه که همچنین به عنوان یک تمرین آموزشی برای افراد آمریکایی خارج از پایگاههای گوام و ژاپن عمل می کند ، می تواند بدون هیچ گونه عارضه ای به عنوان یک چیز خوب همه جانبه طبقه بندی شود – که به طور طبیعی آن را به عنوان یک هدف مناسب برای معاملات خیالی اسکروج در یونان در Gregg Rossen تبدیل می کند و فیلمنامه سراسری برایان ساویر.

آنگی بردفورد ، نماینده سیاسی نامشخص اما یخی ، از نظر سیاسی (ویرجینیا مادسن ، به نظر می رسد که روزها را شمارش می کند) به عنوان رئیس کمیسیون بازسازی مجدد و بسته سازی پایگاه منصوب شده است و قصد دارد برخی از اقدامات سخت را به نام کارایی انجام دهد. هنگامی که او جمع می کند که پایگاه نیروی هوایی آندرسن در گوام بیشتر برای اقدامات نظامی ضروری بلکه برای عملیات افتادن کریسمس تبلیغ نمی شود ، به بالای لیست بسته شدن او می رود. بو هیس! ! وی به جای اینکه کریسمس را در اقیانوس آرام جنوبی لغو کند ، ناقل اریکا (گراهام) نردبان خود را برای مشاهده و گزارش به جزیره می فرستد. پایگاه ، به نوبه خود ، کاپیتان رویایی ، قلب عظیم اندرو (لودویگ) را می فرستد تا پیشخوان حبوبات را به اطراف نشان دهد ، و او را متقاعد کند که ، شاید هم ، خیرات خیلی بد نیست.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم عملیات محموله کریسمس دوبله فارسی Operation Christmas Drop 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.