logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود فیلم طلا دوبله فارسی Gold 2022
0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Gold 2022 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی طلا ۲۰۲۲ با کیفیت عالی

دانلود فیلم طلا دوبله فارسی Gold 2022
دانلود فیلم طلا دوبله فارسی Gold 2022

 

طلا (به انگلیسی: Gold) یک فیلم مهیج استرالیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی آنتونی هیز است. در این فیلم زک افرون، سوزی پورتر و آنتونی هیز بازی می‌کنند. این فیلم در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲، پیش از اولین نمایش خود در سرویس استریم استن در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۲، در سینماهای محدودی دریافت کرد. نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد.

در آینده ای نزدیک دیستوپیایی، مسافری تنها به نام ویرجیل به یک پاسگاه می رسد و به مرد محلی کیت پول می دهد تا او را به منطقه ای به نام The Compound منتقل کند. این دو با سفر در یک صحرای غیر مهمان نواز، سرانجام یک قطعه طلای عظیم را در منطقه ای دورافتاده کشف می کنند. ویرجیل پس از شکست در استخراج آن با ابزار اصلی و کامیون خود، موافقت می کند که با طلا بماند در حالی که کیت برای یافتن یک بیل مکانیکی ترک می کند. ویرجیل که در صحرا با غذا، آب و تماس محدود رادیویی تنها می ماند، با شروع پارانویا، از لحاظ جسمی و روحی بدتر می شود. او با استفاده از قطعات هواپیمای سقوط کرده، خود را به پناهگاهی در برابر خورشید تبدیل می کند.

پس از چند روز در انتظار بازگشت کیت، ویرژیل با زنی تنها روبرو می شود که در همان نزدیکی مشغول لاشخور می باشد. پس از مشکوک شدن زن، ویرژیل او را می کشد و جسد او را دفن می کند. یک روز بعد، طوفان شن ویرژیل را مجروح می کند. او با لاشخور زن دیگری روبرو می شود که ادعا می کند خواهر زن قبلی است. ویرژیل از طریق رادیو با کیث ارتباط برقرار می‌کند و او به ویرجیل اطلاع می‌دهد که نزدیک است. ویرژیل که به شدت مجروح شده، مورد حمله دسته ای از سگ های وحشی قرار می گیرد و کشته می شود. معلوم می شود که کیت در همان نزدیکی تماشا می کند و با تجهیزات حفاری منتظر است. هنگامی که او برای استخراج طلا به داخل حرکت می کند، کیت با تیری که احتمالاً توسط لاشخور دوم شلیک شده است به سینه شلیک می شود.

 

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم طلا دوبله فارسی Gold 2022

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.