logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
6.4 /10
دانلود فیلم جنگجویان آینده دوبله فارسی Warriors of Future 2022
100% (1 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Warriors of Future 2022 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی جنگجویان آینده ۲۰۲۲ با کیفیت عالی

دانلود فیلم جنگجویان آینده دوبله فارسی Warriors of Future 2022
دانلود فیلم جنگجویان آینده دوبله فارسی Warriors of Future 2022

جنگجویان آینده (به چینی: 明日戰記)، که قبلا با نام Virtus (به چینی: 矛盾戰爭) شناخته می‌شد، یک فیلم علمی تخیلی اکشن هنگ‌کنگی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی هنرمند جلوه‌های بصری Ng Yuen-fai در اولین کارگردانی خود و با بازی لویی کو، شان لاو است. ، و کارینا لاو. کو همچنین به‌عنوان تهیه‌کننده فیلم نیز فعالیت می‌کند، با سرمایه‌گذاری و توزیع فیلم توسط شرکت سازنده او، One Cool Group Limited.

پس از سه سال ساخت، تولید این فیلم در ۱۲ فوریه ۲۰۱۷ آغاز شد و در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۹ اکران شود. پس از تأخیر طولانی، این فیلم چهل و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم هنگ کنگ را در ۱۵ اوت ۲۰۲۲ آغاز کرد و در ۲۵ اوت ۲۰۲۲ در هنگ کنگ اکران شد.

در سال ۲۰۵۵، به دلیل استفاده رایج از روبات های نظامی پیشرفته، جنگ ها زمین را ویران کردند و گرمایش جهانی و آلودگی محیط زیست را از بین برده و جو را خراب کرده است. در نتیجه بسیاری از مردم با نقایص مادرزادی به دنیا می آیند و می میرند، و گنبدهای بزرگی به نام Skynets ساخته می شوند تا از شهرهای باقی مانده روی زمین محافظت کنند. در طول ساخت اسکای نت بر روی B-16 (هنگ کنگ آینده نگر)، یک شهاب سنگ در شهر فرود می آید و یک گیاه بیگانه غول پیکر که بعدها پاندورا نام گرفت، ظاهر می شود و با ریشه دواندن باعث تخریب منطقه اطراف آن می شود.

پاندورا در هنگام بارندگی به سرعت رشد می کند و هر بار که این کار را انجام می دهد قسمت بیشتری از شهر را در اختیار می گیرد. با این حال، کشف شده است که این گیاه می تواند هوای آلوده را نیز تصفیه کند. دانشمند ارشد ASU (یک نیروی نظامی محلی)، دکتر چان، راهی برای تغییر ژنوم گیاه پیدا می کند تا از رشد بیشتر پاندورا جلوگیری کند و در عین حال به آن اجازه دهد تا به ترمیم جو ادامه دهد.

تایلر و دوستش جانسون چنگ، سربازانی که برای ASU کار می‌کنند، وظیفه پیدا کردن مادگی پاندورا و انتقال یک ویروس “گلوله ژنی” را دارند که رشد آن را خنثی می‌کند. سرهنگ تام برای نظارت بر عملیات فرستاده می شود، اما او یک نقشه پشتیبان برای بمباران هوایی پاندورا دارد که می تواند کارخانه را از بین ببرد اما به طور بالقوه می تواند صد و شصت هزار نفر را در منطقه اطراف بکشد. چنگ به شدت با ایده قربانی کردن غیرنظامیان و از دست دادن بهترین فرصت آنها برای اصلاح جو مخالف است و قبل از اینکه دو طوفان باران به شهر برسد، ماموریت را آغاز می کند. سربازان کانر و لینکلن به تایلر در مأموریت ملحق می شوند و آنها هواپیمای حمل و نقل اورکا را که گلوله های ژنی را حمل می کند به منطقه عملیاتی اسکورت می کنند. در طول ماموریت، شان لی، فرمانده کل B-16 و معمار پروژه Skynet، به محض وقوع اولین طوفان، اورکا را با کنترل از راه دور ربات‌های نظامی آن خراب می‌کند و به یک ساختمان برخورد می‌کند. . هواپیمای تایلر که توسط پیچک های پاندورا آسیب دیده است، پس از یافتن منطقه ای که مادگی در آن قرار دارد، سقوط می کند و لینکلن به شدت مجروح می شود.

کانر و تایلر در یک بیمارستان متروکه به دنبال تجهیزات پزشکی می گردند، جایی که توسط موجوداتی شبیه آخوندک مورد حمله قرار می گیرند که لینکلن را می کشند. کانر در سردخانه پنهان می شود در حالی که تایلر به اتاق اورژانس پناه می برد و در آنجا دختر یتیمی به نام پانسی را نجات می دهد که تایلر را به یاد دخترش سیسی می اندازد که به دلیل بیماری ناشی از آلودگی مرده بود. چنگ با یک ماشین زرهی که توسط همکار سابق تیم اسکانک هدایت می‌شود، از یک دریچه برای کشتن بیشتر موجودات آخوندک مانند استفاده می‌کند در حالی که تایلر کانر را نجات می‌دهد. بازماندگان از بیمارستان فرار می‌کنند و به ساختمانی می‌روند که اورکا در آن سقوط کرد و آخرین کپسول گلوله ژن دست‌نخورده را پیدا می‌کنند و شواهدی مبنی بر خرابکاری لی در مأموریت به منظور اجازه دادن به پاندورا برای نابودی و ادامه ساخت اسکای‌نت‌هایش پیدا می‌کنند. تیم با لی تماس می گیرد و می گوید که شواهد خرابکاری او را دارند، اما لی یک چالش را پیشنهاد می کند: برای شکست دادن او، آنها باید به مصاف روبات های نظامی تحت کنترل او بروند.

همانطور که تیم به سمت محل مادگی مسابقه می دهد، لی چندین ربات تانک مانند و انسان نما را به دنبال ماشین زرهی می فرستد. همانطور که اسکانک در حال رانندگی است، تایلر، کانر و چنگ با روبات ها مبارزه می کنند و چنگ پس از پرتاب شدن از ماشین به بیرون از گروه جدا می شود. بقیه به محلی که مادگی در آن قرار دارد می رسند و با یک ربات بزرگ خرچنگ مانند روبرو می شوند که سلاح ضربانی اش ماشین زرهی را نابود می کند. کانر، اسکانک و تایلر با ربات های انسان نما بیشتری مبارزه می کنند و ربات خرچنگ مانند را نابود می کنند و چنگ برمی گردد و پانسی را نجات می دهد. چنگ درست در زمانی که پاندورا شروع به رشد غیرقابل کنترلی با طوفان دوم می کند وارد اتاقک مادگی می شود. چنگ ویروس گلوله ژنی را روی پاندورا رها می کند و از رشد بیشتر آن جلوگیری می کند. سرهنگ تام پس از کشف خرابکاری لی، طرح پشتیبان را به حالت تعلیق در می آورد و لی قبل از اینکه بتواند او را دستگیر کند، خودکشی می کند. پس از آن، با بهبود شدید وضعیت جو، تایلر یک ماموریت در ماه را می پذیرد در حالی که اسکانک و چنگ بازسازی ماشین زرهی را به پایان می برند.

فیلم جنگجویان آینده در مجموع ۱۱۱٫۲ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته است که مجموع فروش باکس آفیس خود از هنگ کنگ (۱۰٫۴ میلیون دلار) و چین (۱۰۰٫۷۳ میلیون دلار) را در اختیار دارد.

جنگجویان آینده تا ۱۴ آگوست ۲۰۲۲ در سرزمین اصلی چین ۳۱۰ میلیون یوان (۳۵۶ میلیون دلار هنگ کنگ، ۴۵ میلیون دلار آمریکا) و ۶٫۲ میلیون دلار هنگ کنگ در نمایش‌های پیش‌نمایش هنگ کنگ بین ۱۹ تا ۲۱ اوت ۲۰۲۲ به دست آورده است. این فیلم سه روز درآمد ناخالص داشت. ۹٫۸ میلیون دلار در آخر هفته ۲۶ تا ۲۸ اوت ۲۰۲۲ و در رتبه هفتم باکس آفیس جهانی آخر هفته قرار گرفت. برخی از تحلیلگران باکس آفیس تخمین زدند که این فیلم باید ۱٫۲ میلیارد دلار هنگ کنگ (۱۵۳ میلیون دلار آمریکا) در سطح جهانی به دست بیاورد.

در هنگ کنگ، جنگجویان آینده در آخر هفته افتتاحیه با ۱۹,۷۰۳,۱۷۷ دلار هنگ کنگ (۲,۵۱۱,۴۶۳ دلار آمریکا) در چهار روز اول اکران خود و مجموع فروش ۲۱,۷۸۴,۲۳۷ دلار HK (2,776,725 دلار) در پایان هفته با نمایش پیش نمایش در رتبه اول قرار گرفت. این همچنین بزرگترین افتتاحیه برای یک فیلم محلی در باکس آفیس هنگ کنگ از زمان آغاز همه گیری COVID-19 شد. جنگجویان آینده در دومین آخر هفته اکران خود با ۲۲,۲۶۶,۰۴۲ دلار هنگ کنگ (۲,۸۳۸,۱۳۸ دلار آمریکا) در رتبه اول باقی ماند و تا آن زمان در مجموع ۴۴,۰۶۹,۴۷۹ دلار هنگ کنگ (۵,۶۱۷,۳۱۰ دلار آمریکا) فروخت. جنگجویان آینده در سومین آخر هفته اکران خود به رتبه دوم سقوط کرد و تا آن زمان ۹,۴۸۴,۲۸۵ هنگ کنگ (۱,۲۰۸,۳۷۴ دلار آمریکا) فروخت و مجموعاً ۵۳,۵۵۳,۷۶۴ هنگ کنگ (۶,۸۲۳,۱۷۹ دلار آمریکا) به دست آورد. در چهارمین آخر هفته اکران، فیلم ۶,۸۲۳,۱۲۷ هنگ کنگ (۸۶۹,۲۷۷ دلار آمریکا) در حالی که در رتبه دوم باقی مانده بود، فروخت و تا آن زمان در مجموع ۶۰,۳۷۶,۸۹۱ هنگ کنگ (۷,۶۹۲,۱۰۸ دلار آمریکا) فروخت. این فیلم در پنجمین آخر هفته خود با فروش ۳,۰۰۳,۰۷۱ هنگ کنگ (۳۸۲,۵۸۶ دلار آمریکا) در رتبه دوم باقی ماند و تا آن زمان مجموعاً ۶۳,۳۷۹,۹۶۲ دلار هنگ کنگ (۸,۰۷۴,۴۹۸ دلار آمریکا) به دست آورد.

در شش هفته پس از افتتاحیه فیلم، مجموع باکس آفیس از ۶۶٫۸۴ میلیون دلار هنگ کنگ فراتر رفت و با شکستن رکورد باکس آفیس جنگ سرد دوم با فروش ۶۶٫۸۲ میلیون، تبدیل به شماره ۱ پرفروش ترین فیلم چینی در هنگ کنگ شد. در هشتمین آخر هفته اکران، فیلم همچنان با فروش ۳۳۳۸۶۱۹ دلار هنگ کنگ (۴۲۵۳۰۷ دلار آمریکا) در رتبه دوم باقی ماند و تا آن زمان به مجموع ۶۸۸۵۶۲۰۰ دلار هنگ کنگ (۸۷۷۱۶۰۲ دلار آمریکا) رسید. این فیلم در نهمین آخر هفته خود با افزایش فروش ۴,۴۹۵,۶۲۱ دلار هنگ کنگ (۵۷۲,۶۹۱ دلار آمریکا) همچنان در رتبه دوم باقی مانده است و تا کنون مجموعا ۷۳,۳۵۱,۸۲۱ هنگ کنگ (۹,۳۴۴,۱۸۱ دلار آمریکا) فروخته است و اولین فیلم داخلی هنگ کنگ است که به ۷۰ دلار رسیده است. میلیون در هنگ کنگ

جنگجویان آینده در دهمین آخر هفته اکران خود به رتبه ۳ سقوط کرد در حالی که هنوز ۳,۱۱۵,۱۰۹ دلار هنگ کنگ (۳۹۶,۸۵۴ دلار آمریکا) فروش داشت و تا آن زمان مجموعاً ۷۶,۴۶۶,۹۳۰ دلار هنگ کنگ (۹,۷۴۱,۶۳۰ دلار آمریکا) به دست آورد. در یازدهمین آخر هفته‌اش، این فیلم ۱۵۷۹۳۱۲ دلار هنگ کنگ (۲۰۱۲۲۲ دلار آمریکا) فروخت و در رتبه ۴ قرار گرفت و تا آن زمان در مجموع ۷۸۰۴۶۲۴۲ دلار هنگ کنگ (۹۹۴۳۹۷۰ دلار آمریکا) به دست آورد. این فیلم در دوازدهمین فیلم خود با فروش ۱,۴۱۲,۸۹۸ دلار هنگ کنگ (۱۷۹,۹۹۴ دلار آمریکا) در رتبه ۴ باقی ماند و تا آن زمان مجموعاً ۷۹,۴۷۵,۱۴۰ دلار هنگ کنگ (۱۰,۱۲۴,۶۰۹ دلار آمریکا) به دست آورد.[۳۳] این فیلم در سیزدهمین آخر هفته اکران خود ۸۰۵۶۴۸ دلار هنگ کنگ (۱۰۲۸۰۸ دلار آمریکا) در رتبه ۵ فروخت و در مجموع ۸۰۲۸۰۷۸۸ دلار هنگ کنگ (۱۰۲۴۴۶۰۰ دلار آمریکا) به اولین فیلم داخلی هنگ کنگ تبدیل شد که موفق به پشت سر گذاشتن فیلم HK0 میلیون دلاری شد.

در چهاردهمین آخر هفته خود با مجموع ۷۵۴۱۱۵ دلار هنگ کنگ (۹۶۴۱۰ دلار آمریکا) در رتبه ۵ قرار گرفت، در حالی که تا آن زمان مجموعاً ۸۱۰۳۴۹۰۳ دلار هنگ کنگ (۱۰۳۶۰۰۰۲ دلار آمریکا) به دست آورد. در پانزدهمین آخر هفته اکران، این فیلم با فروش ۳۹۷,۶۹۸ دلار هنگ کنگ (۵۰,۸۹۹ دلار آمریکا) به رتبه هشتم سقوط کرد و تا کنون مجموعاً ۸۱,۴۳۲,۶۰۱ دلار HK (10,422,172 دلار آمریکا) به دست آورده است.

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم جنگجویان آینده دوبله فارسی Warriors of Future 2022

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.