ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
خانه دوبله فارسی دانلود فیلم بچه های ویندرمر دوبله فارسی The Windermere Children 2020
تریلرها
دانلود فیلم بچه های ویندرمر دوبله فارسی The Windermere Children 2020

دانلود فیلم بچه های ویندرمر دوبله فارسی The Windermere Children 2020

5/5
دوبله فارسی
ژانر فیلم : جنگی درام زبان : English سال انتشار : 2020 امتیاز IMDB : 7.3 محصول : Germany UK کارگردان : Michael Samuels ستارگان : Iain Glen Romola Garai Thomas Kretschmann Tim McInnerny کیفیت : 1080p | 720p | HD | Web-DL
خلاصه داستان : درباره زندگی کودکان هولوکاست است که بعد از جنگ جهانی دوم به انگلستان نقل مکان کرده اند. این نقل مکان ترسی را در بچه ها به وجود می آورد اما سرانجام به پیروزی و امید منجر می شود.

دانلود فیلم The Windermere Children 2020 با لینک مستقیم

 

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم بچه های ویندرمر ۲۰۲۰ با کیفیت عالی

دانلود فیلم بچه های ویندرمر دوبله فارسی The Windermere Children 2020
دانلود فیلم بچه های ویندرمر دوبله فارسی The Windermere Children 2020

نام فارسی : بچه های ویندرمر

نام فیلم : The Windermere Children
لینک IMDB : کلیک
ژانر فیلم : جنگی , درام
محصول کشور : Germany , UK
بازیگران : Iain Glen , Romola Garai , Thomas Kretschmann , Tim McInnerny
کارگردان : Michael Samuels
سازندگان : Simon Block
توضیحات : درباره زندگی کودکان هولوکاست است که بعد از جنگ جهانی دوم به انگلستان نقل مکان کرده اند. این نقل مکان ترسی را در بچه ها به وجود می آورد اما سرانجام به پیروزی و امید منجر می شود.
تاریخ انتشار : 2020
امتیاز : 7.3
تعداد ارا : 1478
بالاترین امتیاز : 10.0
کمترین امتیاز : 1.0
زمان فیلم : 1 ساعت و 28 دقیقه
رده بندی سنی : 15
نویسندگان :
زبان : English
هزینه ی ساخت :
فروش جهانی :
تهیه کنندگان : Wall to Wall Television,British Broadcasting Corporation (BBC),Warner Bros. Television Productions UK

تحقق یافتن ساعت و نیم از کودکان ویندرومر (BBC2) بدون گریه غیرممکن است. در واقع یافتن نمایشی تلویزیونی ، حتی یک شخص نگران کننده ، واقعاً نادر است ، زیرا در اینجا ، با هولوکاست ، چنین قدرت عاطفی خام وجود دارد. اولین سطرها ، که درباره عناوین ابراز شده اند ، به این نکته توجه می کنند که در زیر آمده است: “آنها مرا از بازوی پدرم پاره کردند و مرا بردند. این لحظه هرگز ، هرگز فراموش نخواهم کرد. “

در سال ۱۹۴۵ ، اندکی پس از پایان جنگ جهانی دوم ، دولت انگلیس موافقت کرد که حدود ۷۳۲ کودک یهودی پناهنده ، بازمانده از اردوگاه های نابودی نازی ها (و بخش کوچکی از کسانی که در آن کارخانه های مرگ به قتل رسیده اند) بگیرد. حدود ۳۰۰ نفر ، از کودکان نوپا تا نوجوانان ، در برخی کلبه های نزدیک ویندرمایر قرار گرفتند.

در آنجا ، تحت مراقبت منزوی نگهبانان و یک خاخام (با بازی توماس کرتشمان ، تیم مک اینرنی و کنستانتین فرانک با حساسیت) و همچنین یک معلم هنر درمانی ، با بازی روملا گارایی ، خود را توانبخشی ، از کودکان گرسنه ، وحشت زده طی چند ماه قابل توجه ، به عادی بودن.

سفر از dehumanisation به فردگرایی ممنوع است. پسری ، نام خود را پرسید ، آستین خود را بالا کشید تا خال کوبی خود را فاش کند و پاسخ می دهد: “B7608”. جوانترین دختران ، بر حسب عادت ، روی زمین می خوابند و به جای اینکه در تخت های اختصاصی خود جمع شوند ، با هم جمع شدند.

وقتی بچه ها که اکنون دلو هستند ، برای اولین غذای انگلیسی خود در سالن می نشینند ، رول نان ها را می گیرند و هرچه سریع تر می توانند به اتاقها ، صندلی ها و میزهای خود پرواز کنند ، فریاد غذای گرانبها را در فرار می دهند. وگرنه آنها از ترس آن را خیره می کنند که این آخرین غذایی است که برای مدتی می بینند – دقیقاً همانطور که با ضایعات نیمه پوسیده انجام دادند در چلمنو ، آشویتس ، بوخنوالد و ترزاینستاد دستگیر شدند.

پیشنهاد ما
دانلود فیلم دربان دوبله فارسی The Doorman 2020

در گفتگو ، می شنوید که من گمان می کنم شهادت معتبر بازماندگان واقعی است. گرفتن آن دشوار است: “دلیل این که من هنوز زنده ام این است که من به اندازه کافی قدرتمند بودم که نان را از کسی بگیرم که برای خوردن آن خیلی ضعیف بود.” یا: “بازی محبوب نگهبان ها قرار دادن لیوان زمینی در سوپ ما بود ، بنابراین ما از درون به مرگ می خونیم.”

طنز سیاه تقریباً به چشم می خورد. وقتی چند پسر متوجه می شوند که همه از قطار بوکانوالد در یک قطار بودند ، یکی به دوستش شوخی می کند: “کلاس اول یا دوم؟” واقعیت ، شخص می آموزد ، این است که آنها برای ادامه کار مجبور بودند برای ادامه کار اجساد بخورند.

کودکان Windermere ارزشهای تولید و جذابیت دوره بصری راز Miss Marple در دهه ۱۹۴۰ را با گرافیک ترین تلنگر ترسناک ترکیب می کند. تصاویر Twee از آستینای قدیمی و خانمها در دوقلوها و مرواریدهای دوقلو ، و مناظر زیبا و گسترده در حال قتل عام هستند. تصاویر ترسناک محدود به نقاشی های آزاد است که بچه ها برای ایجاد آنها ترغیب می شوند. آنها به طور دائم با مرگ و زندان روبرو هستند. دستگیری و تأثیر عمیق ما وحشت های شبانه آنها را مشاهده می کنیم و فقط می توانیم تصور کنیم که چه خاطرات دردناک ذهن ناخودآگاهشان سعی در پردازش دارد.

سرانجام ، انتقال بچه ها در Windermere کامل است. آنها انگلیسی صحبت می کنند ، فوتبال بازی می کنند ، به سینما می روند و برای شروع زندگی جدید خود که اکثر آنها در انگلیس مستقر هستند آماده هستند. اکنون خوشحال تر ، می بینیم که ده ها تن از آنها به دریاچه خیره شده اند ، سپس تصویر حل می شود و آشکار می شود که پنج بازمانده هستند ، فرزندان واقعی Windermere که پیر شده اند ، حدوداً ۷۵ سال از آزادیشان: Arek Hersh MBE؛ چیم “هری” اولمر؛ سر بن هلفگوت؛ اشوئل “سام” لاسیر؛ یخ “ایکه” آلترمن.

گزارش خرابی لینک
بخش دانلود گزارش خرابی لینک
دوبله فارسی
زبان اصلی
۱۳۹۹/۰۳/۲۶ 309 بازدید بدون دیدگاه دوبله فارسی ، فیلم خارجی
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد