logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
7.5 /10
دانلود فیلم با من حرف بزن دوبله فارسی Talk to Me 2023
0% (0 رای)
72/100%

توضیحات فیلم

دانلود فیلم Talk to Me 2023 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی با من حرف بزن با کیفیت عالی

دانلود فیلم با من حرف بزن دوبله فارسی Talk to Me 2023
دانلود فیلم با من حرف بزن دوبله فارسی Talk to Me 2023

 

 

با من حرف بزن (به انگلیسی: Talk to Me) یک فیلم ترسناک ماوراء الطبیعه استرالیایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی دنی و مایکل فیلیپو و نویسندگی دنی فیلیپو و بیل هینزمن است که بر اساس مفهومی از دیلی پیرسون ساخته شده است. سوفی وایلد، الکساندرا جنسن، جو برد، اوتیس دانجی، میراندا اتو، زوئی تراکس، کریس آلوسیو، مارکوس جانسون و الکساندریا استفنسن در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم درباره گروهی از نوجوانان است که متوجه می‌شوند می‌توانند با استفاده از یک دست مرموز مومیایی‌شده با ارواح تماس بگیرند، فقط برای اینکه یکی از آن‌ها همه چیز را بیش از حد دور کند.

با من حرف بزن برای اولین بار در جشنواره فیلم آدلاید در 30 اکتبر 2022 به نمایش درآمد و در استرالیا در 27 ژوئیه 2023 توسط Maslow Entertainment اکران شد. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که داستان، سکانس‌های ترسناک، جلوه‌های عملی، طراحی صدا و اجراهای آن را تحسین کردند و سوفی وایلد و جو برد نیز مورد تحسین قرار گرفتند. این یک موفقیت در باکس آفیس بود و 55 میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه 4.5 میلیون دلاری فروخت. دنباله آن در حال حاضر در دست ساخت است.

در یک مهمانی خانه شلوغ، کول به دنبال برادرش داکت می گردد. وقتی کول داکت را پیدا می‌کند و سعی می‌کند او را به خانه بیاورد، داکت برادرش را قبل از خودکشی با چاقو به صورت خود می‌زند.

در همین حال، میا 17 ساله با دومین سالگرد مرگ مادرش رئا بر اثر مصرف بیش از حد و رابطه دور او با پدرش مکس دست و پنجه نرم می کند. هنگام رانندگی در شب، با یک کانگورو مجروح برخورد می کند، اما نمی تواند آن را از بدبختی نجات دهد. میا، بهترین دوستش جید، و برادر کوچک جید، رایلی، مخفیانه به یکی از بسیاری از گردهمایی‌هایی که هیلی و جاس میزبانی می‌کنند، می‌روند، جایی که جذابیت اصلی دستی بریده و مومیایی شده با منشأ مرموز است. گرفتن دست و گفتن “با من صحبت کن” به شخص اجازه می دهد تا با یک روح ارتباط برقرار کند و سپس با گفتن “به تو اجازه دادم وارد شوی” می شود و روح را قادر می سازد تا آنها را تصاحب کند. این ارتباط باید قبل از نود ثانیه قطع شود تا از اتصال ارواح به آن شخص جلوگیری شود. میا داوطلب می‌شود که اول برود و روحی که تمرکز خطرناکی روی رایلی نشان می‌دهد تسخیر می‌شود. جاس و هیلی موفق می شوند ارتباط را قطع کنند، اما تنها پس از گذشت اندکی از محدودیت زمانی.

میا، از احساسی که دست برای او به ارمغان آورد، به وجد آمده است، همراه با هیلی، جاس و دوست پسر جید، دانیل، شب بعد در خانه جید جمع می شوند. جید اجازه نمی دهد که رایلی در آن شرکت کند، اما همه دیگران از سرخوشی مالکیت لذت می برند. وقتی جید اتاق را ترک می‌کند، میا تسلیم می‌شود و به رایلی اجازه می‌دهد تا به نوبت برسد. به نظر می رسد که رایلی در تسخیر روح رئا است که سعی می کند با میا آشتی کند. میا گروه را از پایان دادن به مالکیت باز می دارد تا به صحبت کردن با رئا ادامه دهند، بدون توجه به محدودیت زمانی. ارواح بر بدن رایلی غلبه می کنند و با کوبیدن مکرر صورتش به میز او را وادار به خودکشی می کنند و در شرایط وخیم در بیمارستان بستری می شود.

میا، که اکنون توسط رؤیاهای رئا تسخیر شده است، توسط جید و مادرش سو، که هر دو او را به خاطر جراحات رایلی سرزنش می‌کنند، دور می‌شوند. میا با گرفتن مخفیانه دست مومیایی شده، مکرراً از آن برای تماس با ریا استفاده می کند، که اصرار دارد که مرگ او تصادفی بوده و باید به رایلی کمک کند، که هنوز تسخیر شده است و هر بار که به هوش می آید، اقدام به خودکشی می کند.

هیلی و جاس به میا، جید و دانیل می گویند که از کجا دستشان را گرفته اند و توضیح می دهند که ارواح می توانند از مردم تقلید کنند. آنها کول را ردیابی می‌کنند که می‌گوید تسلط ارواح بر رایلی در نهایت به خودی خود ضعیف می‌شود. میا از ترس اینکه رایلی وقت نداشته باشد، سعی می‌کند با استفاده از دست با او در بیمارستان تماس بگیرد، اما در عوض تصویری از شکنجه رایلی در برزخ به او نشان داده می‌شود. مکس در خانه یادداشت خودکشی رئا را برای میا می خواند و از اینکه حقیقت را از او پنهان کرده عذرخواهی می کند. اندکی بعد، روح رئا به میا می گوید که مکس دروغ می گوید. میا توهم می‌کند که مکس به شدت به او حمله می‌کند، سپس ناخواسته با شنیدن سر و صدا مکس واقعی را با یک قیچی به گردن او می‌زند و در اتاقش را می‌شکند تا او را بررسی کند.

پس از اینکه رئا به او گفت که رایلی باید بمیرد تا از دستش رهایی یابد و از ابتدای فیلم با توهم کانگورو آسیب دیده، میا رایلی را از بیمارستان می رباید تا او را از بدبختی رها کند. جید می بیند که او را روی ویلچر به سمت لبه بزرگراه هل می دهد. رئا تلاش می‌کند تا میا را متقاعد کند تا رایلی را به سمت ترافیک روبرو کند، اما وقتی می‌گوید “ما او را برای همیشه خواهیم داشت”، میا متوجه می‌شود که “ریا” روح بدخواه از مالکیت اولیه‌اش بوده است که او را در تمام مدت دستکاری کرده است. میا از ویلچر دور می‌شود و جید برای نجات برادرش به سمت آنها می‌رود. ترافیک متوقف می شود و میا به شدت در جاده مجروح شده است.

میا ناگهان خود را در بیمارستان می بیند. او می بیند که رایلی کاملاً بهبود یافته با خانواده اش از خواب بیدار می شود و پدرش با آسانسوری که می رود بالا می رود. وقتی کسی به او پاسخ نمی دهد، میا متوجه می شود که مرده است و خودش تبدیل به یک روح شده است. پس از غرق شدن در تاریکی، میا به دست انسان و شمعی در دوردست نزدیک می‌شود و خود را در مهمانی دیگری احضار می‌کند، جایی که یکی از مهمان‌داران می‌گوید “به تو اجازه دادم وارد شوید.”

 

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم با من حرف بزن دوبله فارسی Talk to Me 2023

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!