0% (0 رای)

توضیحات فیلم

دانلود فیلم The Sacrifice 2020 با لینک مستقیم

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم خارجی ایثار ۲۰۲۰ با کیفیت HD

دانلود فیلم ایثار دوبله فارسی The Sacrifice 2020
دانلود فیلم ایثار دوبله فارسی The Sacrifice 2020

 

فداکاری (به چینی: 金刚川) یک فیلم درام جنگی چینی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی گوان هو، فرانت گوو و لو یانگ است و با بازی ژانگ یی، وو جینگ، لی جیوکسیا، ویژن وی و دنگ چائو. این فیلم جنگ کره را از سه منظر و بخش به تصویر می کشد که هر کدام توسط کارگردانی متفاوت ساخته شده اند.

این فیلم به این دلیل است که تولید خود را در کمتر از دو ماه انجام داده است. فیلمبرداری این فیلم در آگوست ۲۰۲۰ آغاز شد و در ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰ به پایان رسید. در ابتدا قرار بود فیلم در ۲۵ اکتبر ۲۰۲۰ اکران شود، اما تاریخ به ۲۳ اکتبر منتقل شد. شعار روی پوستر تبلیغاتی “دفاع ملی بدون تاخیر” (保家卫国刻不容缓) است.

در سال ۱۹۵۳، جنگ کره به مرحله نهایی خود می رسد. ارتش داوطلب مردمی آخرین کمپین بزرگ خود را به نام کمپین جینجنگ در کومسونگ راه اندازی می کند. برای رسیدن به زمان تعیین شده و آوردن قدرت آتش بیشتر به خطوط مقدم در کومسونگ، سربازان ارتش داوطلب مردمی، با کمبود تدارکات و با اختلاف فاحش در تجهیزات، در برابر بمباران بی رویه مداوم هواپیماهای دشمن مقاومت می کنند. آنها از گوشت و خون خود برای تعمیر پل چوبی در میان شعله های جنگ قربانی می کنند. فصل ناشناخته ای از تاریخ به آرامی بر فراز رودخانه مواج گئومگانگ، که عنوان چینی زبان فیلم از آن گرفته شده، آشکار می شود.

وقایع فیلم در سه بخش اصلی از سه منظر «سربازان»، «دشمنان» و «توپچی‌ها» ارائه می‌شود. پس از این بخش، بخش پایانی “پل” دنبال می شود.

 

 

عوامل فیلم

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم ایثار دوبله فارسی The Sacrifice 2020

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.