logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود سریال آخرین امپراطوری The Last Kingdom
0% (0 رای)

توضیحات سریال

دانلود سریال آخرین امپراطوری The Last Kingdom با زیرنویس فارسی

 

دانلود سریال آخرین امپراطوری The Last Kingdom با لینک مستقیم

دانلود سریال آخرین امپراطوری The Last Kingdom
دانلود سریال آخرین امپراطوری The Last Kingdom

 

نام فارسی : سریال آخرین امپراطوری

 

 

 آخرین امپراطوری یک مجموعه تلویزیونی داستانی تاریخی بریتانیا است که براساس سریال رمان های برنارد کورنول (The Saxon Stories) ساخته شده است. اولین سری از هشت قسمت برتر در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۵ در بی بی سی آمریکا و بی بی سی دو در انگلستان در ۲۲ اکتبر ۲۰۱۵٫ سری دوم از هشت قسمت در مارس ۲۰۱۷ در بی بی سی دو در انگلستان پخش شد ، با تهیه‌کنندگی نتفلیکس بعد از خروج بی بی سی آمریکا. نتفلیکس تنها تهیه کننده سری سوم ده قسمت بود که از ۱۹ نوامبر ۲۰۱۸ پخش شد. در ۲۶ دسامبر ۲۰۱۸ ، نتفلیکس این نمایش را برای یک سری چهارم تمدید کرد. در ۱۹ مارس ۲۰۲۰ ، نتفلیکس ۲۶ آوریل ۲۰۲۰ را به عنوان تاریخ انتشار سریال ۴ اعلام کرد.

او سریال را در درجه اول در مجارستان فیلمبرداری می کند ، و بیشتر صحنه ها در هشت هکتار در نزدیکی بوداپست متعلق به استودیوی Korda با مجموعه روستای قرون وسطایی و کوهها ، جنگلها و دریاچه های اطراف آن است. داستان در اواخر قرن ۹ میلادی تنظیم شده است ، هنگامی که انگلیس به هفت پادشاهی جداگانه تقسیم می شود. سرزمینهای آنگلوساکسون به تدریج مورد حمله وی ، غارت ، و به طور مؤثر در بسیاری از مناطق توسط وایکینگ دانها اداره می شوند. پادشاهی وسکس آخرین دژ مستحکم در برابر دانمارکی است.

شخصیت داستانی Uhtred of Bebbanburg است. اولین نام از آن نام وجود داشته و حاکم بر بابانوبرگ (قلعه بامبورگ) ، و نورثمبریا در زمان سلطنت اترالد اول و حدود یک قرن پس از داستان در The Last Kingdom بود. هنگامی که اتلرد صاحب ادرار شمال Northumbria ، آلفلفم یورک بود ، در سال ۱۰۰۶ به قتل رسید ، Uhtred the Bold به عنوان ارل از یک Northumbria متحد (و احتمالاً Ealdorman یورک) ساخته شد ، کرسی وی در Bebbanburg بود. او بیشتر وقت خود را در دفاع از مرزهای شمالی از اسکاتلندی ها گذراند. او وفادارانه در کنار آنگلوساکسون ها علیه دانمارکی ها و با ادموند آیرونساید جنگید. اما در سال ۱۰۱۶ پس از به قدرت رسیدن کوتن ، کاتل ارل اوترد را به طرز خیانت آمیز به همراه ۴۰ نجیب زاد ساکسون دیگر کشته ، احتمالاً در روز کریسمس. در سریال برنارد کورنول در پایان “یادداشت تاریخی” می افزاید ، که در آن ، به ویژه در کتاب اول ، او ذکر می کند که اوترد بدولز نیاکان او بود. او آزادی نصب اوترد را در اوایل تاریخ به دست آورد.

پس از کشته شدن برادر بزرگترش توسط دانمارکی مهاجم ، شخصیت اصلی آن دوباره به عنوان اوترد دوباره تعمید یافت. سپس پدرش به همراه سایر اشراف زادگان ساکسون نورتومبریا در نبرد با همین دانمارکها کشته می شوند. فقط دایی و مادر بزرگ او زنده مانده اند. اوترد و یک دختر ساکسون به نام بریدا توسط ارل راگنار به عنوان برده گرفته می شوند و اکنون در نورتومبریا در دانمارک مستقر شده اند و با بزرگتر شدن آنها به خانه فرزندشان تبدیل می شوند. زمان می گذرد و دختر راگنار تیارا قرار است ازدواج کند ، اما دانمارکی هایش شب قبل از عروسی حمله می کنند و سالنی را که تمام خانواده در آن خوابیده است ، مهار می کنند. راگنار زنده زنده سوزانده می شود و تیرا را به عنوان برده گرفته می شود. فقط Uhtred و Brida فرار می کنند ، زیرا آنها در جنگل مشغول تماشای سوختن ذغال بودند.

مهاجمان توسط Kjartan هدایت می شوند ، وایکینگ های ناراضی که سالها پیش توسط راگنار از سرزمین های خود تبعید شده بود و به دلیل ارتکاب جرمی که توسط پسر کوارتان Sven انجام داده بود ، انجام شد. Uhtred قول داد انتقام مرگ پدر فرزند خود را بگیرد ، در حالی که همزمان امیدوار است که Bebbanburg را از دایی خود بازگرداند – کسی که قصد دارد به منظور نگه داشتن در سرزمین Bebbanburg ، به کشتن Uhtred بپردازد.

اوترد مجبور شده است بین پادشاهی که اجداد او و افراد تربیت او را دارد ، انتخاب کند و وفاداریهای او دائماً مورد آزمایش قرار می گیرد.

خط داستان سری اول تقریباً داستانهای رمان های The Last Kingdom و The Pale Horseman را پوشش می دهد ، اگرچه آنها به منظور تلویزیون متراکم شده اند. سری دوم داستان های رمان های Cornwell The Lords of the North و Sword Song را در بر می گیرد

عوامل سریال

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال آخرین امپراطوری The Last Kingdom

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟

برای امنیت، استفاده از سرویس کپتچا گوگل مورد نیاز است که تابع گوگل است سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده.

Iبا این شرایط موافقید.