logo دانلود اپلیکیشن فیلم پارسی
دانلود دوبله فارسی فیلم پسر جهنمی Hellboy 2019
0% (0 رای)

توضیحات

دانلود دوبله فارسی فیلم Hellboy 2019

 

دانلود فیلم Hellboy 2019 با لینک مستقیم

دانلود دوبله فارسی فیلم پسر جهنمی Hellboy 2019
دانلود دوبله فارسی فیلم پسر جهنمی Hellboy 2019

 

نام فارسی : پسر جهنمی

[codein_imdb]

 

 

پسر جهنمی یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی 2019 است که بر اساس شخصیت Dark Horse Comics با همین نام ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی نیل مارشال ، دیوید هاربور را در نقش اصلی بازی می کند ، در کنار میلا جووویچ ، ایان مکشانه ، ساشا لین ، دانیل دا کیم و کلیسای توماس هادن نیز حضور دارند. این یک راه اندازی مجدد از سری فیلم های پسر جهنمی و سومین فیلم اکشن زنده در حق رای دادن است. این فیلم الهام بخش از کتابهای طنز Darkness Calls ، The Wild Hunt ، The Storm و Fury و پسر جهنمی در مکزیک است. در این فیلم ، هلبو در حالی که مانع از تسخیر جادوگری رستاخیز جهان می شود ، با بحران وجودی خود دست و پنجه نرم می کند.

این پروژه به عنوان دنباله ای از Hellboy II: The Golden Army (2008) آغاز شد ، به طوری که اندرو کازبی و خالق Hellboy ، مایک مینگولا ، فیلمنامه را نوشتند. به گیلرمو دل تورو نقش نویسنده-کارگردانی کامل که در دو فیلم اول بازی کرده بود ، پیشنهاد نشده بود و ران پرلمن که در فیلم های قبلی هلبی را به تصویر کشیده بود ، بدون درگیر شدن دل تورو از بازگشت خودداری کرد. پس از استخدام مارشال به عنوان مدیر و هاربر به عنوان پسر جهنمی ، این پروژه به یک راه اندازی مجدد با امتیاز تبدیل شد. عکاسی اصلی در سپتامبر 2017 در انگلستان و بلغارستان آغاز شد و در دسامبر 2017 پایان یافت.

پسر جهنمی به طور تئاتر در تاریخ 12 آوریل 2019 به نقد و بررسی منفی ، با انتقاداتی که با هدف طرح ، لحن و گور همراه بود ، همراه با مقایسه های نامطلوب با فیلم های دل تورو منتشر شد ، اما ستایش از جلوه های آرایش و عملکرد هاربور.

در سال 517 A.D. ، ملکه شر Bivienne Nimue طاعون را در انگلیس برطرف کرد تا اینکه پادشاه آرتور او را با کمک Ganeida ، یک عضو پیمانش ، خنثی کرد. آرتور از Excalibur برای متلاشی کردن نیمو استفاده می کند و بقایای او را در سراسر انگلیس پنهان می کند.

در Tijuana در حال حاضر ، مکزیک ، تحقیقات هولوبال هالبی به طور تصادفی عامل مفقود شده Esteban Ruiz ، که به یک خون آشام تبدیل شده است ، در یک مسابقه کشتی می کشد. پس از شنیدن سخنان در حال مرگ Ruiz ، پیشگویی کرد که پایان آن در حال آمدن است ، پسر جهنمی به BPRD در کلرادو بازگردانده می شود. وی توسط B.P.R.D. منصوب شده است. رهبر Trevor Bruttenholm ، پدر فرزندخوانده خود ، برای کمک به باشگاه Osiris در شکار سه غول در بریتانیا. مدیر این باشگاه ، لیدی هاتون ، فاش كرد كه بروتنهلم قصد داشت هلبی را به قتل برساند وقتی كه او در نتیجه پروژه نازی ها راگنا راك وارد دنیای انسان شد اما در عوض او را بزرگ كرد. در همین حال ، یک جادوگر مانند خوک معروف به Gruagach توسط جادوگر بابا یاگا توصیه می شود تا اندام های نیمو را پس بگیرد تا او آرزوی خود را برای انتقام گیری از پسر جهنمی بدست آورد.

در طی شکار ، هالبی قبل از اینکه در غوطه ها غافل شود ، شکارچیان خیانت می کنند و تقریباً کشته می شوند. پسر جهنمی غولها را می جنگد و می کشد تا زمانی که او از خستگی فرو می رود ، فقط توسط یک زن جوان نجات می یابد. او در آپارتمان خود بیدار می شود و او را به عنوان آلیس مونگان ، رسانه ای می شناسد که زمانی از پری ها به عنوان یک کودک نجات می داد. با ارسال تیم SO19 برای بازیابی پسر جهنمی ، Bruttenholm اظهار می کند که بقایای نیمیمو گرفته شده است ، و آخرین قطعه در Osiris Club است. آنها به عنوان نماینده M11 بن دیمیو معرفی می شوند ، زیرا هالوبی و آلیس به تیم می پیوندند و به این باشگاه می روند. آلیس با یافتن این که باشگاه را به قتل رساند ، روح هاتون را روایت می کند ، که نشان می دهد نیمو در جستجوی هولوبی است تا آخرالزمان را ایجاد کند. بازوی نیمو توسط Gruagach به سرقت رفته است ، و Nimue با جلب دلهره هایش پسر جهنمی را منحرف می کند و به Gruagach اجازه فرار می دهد. پسر جهنمی فاش می کند که Gruagach فردی است که قبل از آنکه پسر جهنمی با نام تجاری او آلیس را به دست آورد ، جای کودک آلیس را گرفت و او را مجبور به بازگشت آلیس کرد و همین امر باعث شد Gruagach از پسر جهنمی بخاطر گرفتن شانس خود برای انسان بودن متنفر باشد.

دایمیو آنها را قبل از دستیابی مخفیانه یک گلوله مخصوص برای قتل هالوبی ، به مقر M11 می برد. پس از بحث و گفتگو با بروتنهلم در مورد فرزندخواندگی ، پسر جهنمی با عصبانیت طوفان می کند تا اینکه با جادو به خانه بابا یاگا منتقل شود. پس از شلیک چشم بابا یاگا ، پسر جهنمی صحبت می کند که یکی از چشمانش را برای محل Nimue تسلیم می کند. پسر جهنمی در این معامله چنگ می زند و لعن می شود که یک دوست عزیز را از دست بدهد. در راه قرار گرفتن محل نیمو در پندلتون ، دیمیو به آلیس فاش می کند که او تنها بازمانده از حمله جگوار شیطانی بوده است.

این سه گانه به رستاخیز کامل نیمیمو می رسد ، زیرا او میثاق خود را به استثنای Ganeida می کشد ، در حالی که پسر جهنمی او را متوقف می کند ، اما از قدرت او غافل می شود. Nimue آلیس را مسموم می کند و فرار می کند ، زیرا گانیده هلاکوی را برای نجات آلیس به محل استراحت مرلین هدایت می کند. بعد از اینکه مرلین آلیس را درمان کرد و او و دیمیو را به خواب برد ، فاش کرد که پسر جهنمی Anung un Rama ، وارث آرتور از طریق مادرش است که توسط پدرش به جهنم روحیه داده است. هالبو وقتی به Excalibur پیشنهاد می شود ، پس از دیدن دیدگاهی از خود ، كه باعث آخرالزمان می شود ، امتناع می ورزد ، در حالی كه مرلین با خاموش كردن جادوگری خود ، از هم پاشیده می شود.

عوامل

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

راهنمای دانلود

دانلود فقط با آیپی ایران امکان پذیر است ، لطفا برای دانلود vpn خود را خاموش کنید.

نرم افزار پیشنهادی

نرم افزار پیشنهادی فیلم پارسی برای پخش فایل ها PotPlayer میباشد.

درخواست فیلم

جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم در بخش پنل کاربری استفاده کنید .

تغییر دوبله

فایل های دوبله فارسی، به صورت دوزبانه (دوبله+زبان اصلی) هستند. پس اگر به صورت زبان اصلی پخش شد، در پلیرتون صوت رو روی دوبله قرار بدید

پیشنهادات بر اساس دانلود دوبله فارسی فیلم پسر جهنمی Hellboy 2019

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!